You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Laukiame Jūsų laiškų visais rūpimais klausimais: info@salexl.lt


Kur yra reali SaleXL išparduotuvė?
 www.salexl.lt elektroninės išparduotuvės buveinė yra Vilniaus Žirmūnų mikrorajone adresu Verkių g. 30B (už Baldų rojaus, Verkių ir Treinio gatvių sankirtoje). Čia yra realioji, fizinė išparduotuvė.


Koks SaleXL darbo laikas?
 Internetinė išparduotuvė dirba 24val/7d. Administracija dirba nuo 10 iki 17 val. Išparduotuvė SaleXL, esanti Verkių g.30B, Vilniuje, darbo dienomis dirba nuo 11 iki 19 val., šeštadieniais nuo 11 iki 17 val. (be pietų pertraukos). Į skambučius (pagal galimybę) atsakome ir nedarbo metu ir sekmadienį ir visada perskambiname praleidę Jūsų skambutį.


Ar šalia išparduotuvės yra parkavimosi vietos?

Kelios nemokamos stovėjimo vietos yra prie pat išparduotuvės (priešais rampą), taip pat transporto priemonę galima pasistatyti aplink Baldų rojaus parduotuvę esančiose nemokamose stovėjimo aikštelėse.


Ar visos prekės yra ekspozicijoje?
 Ne visos elektroninėje prekyboje esančios prekės yra eksponuojamos salėje, todėl norėdami apžiūrėti konkrečią prekę maloniai prašome mus perspėti, kad galėtume Jums patogiu metu ją pateikti iš sandėlio. Paprastai internetinės išparduotuvės prekės aprašyme yra nurodyta, ar prekė yra išparduotuvės ekspozicijoje (paprastai yra visos autokėdutės, vežimėliai, kelėta lovyčių ir rašomųjų stalų, dviračiai, paspirtukai ir žiemos sporto inventorius, keletas žaidimų stalų ir smulkesnės prekės).  Jeigu taip nėra nurodyta, maloniai prašome susisiekti su mumis svetainėje nurodytais kontaktais ir susitarti dėl apsilankymo laiko, kad mes paruoštume reikiamą prekę.


Ar galima patiems atsiimti prekes?

Užsakytas prekes galima atsiimti realioje SaleXL išparduotuvėje Verkių g.30B, Vilniuje jos darbo laiku.  Tokiu atveju mokestis už pristatymą neskaičiuojamas. Jeigu visiškai neturite galimybės atvykti pas mus išparduotuvės darbo metu, malonėkite susisiekti su mumis svetainėje nurodytais kontaktais ir pagal galimybes susitarti dėl kito atsiėmimo laiko.


Ar prekė tilps į mano automobilį?

Jeigu norite atsiimti didelių gabaritų prekę (batutą, lauko sūpynes, namuką, dviratį ir tt.) ir abejojate ar jos dėžė (-ės) tilps į Jūsų transporto priemonę, maloniai prašome susisiekti svetainėje nurodytais kontaktais ir patikslinti pakuočių kiekį ir išmatavimus, nes jie ne visada yra nurodyti prekės aprašyme.


Ar SaleXL pristato užsakytas prekes?

Taip, prekių pristatymą vykdo oficiali kurjerių tarnyba Venipak arba kitas vežėjas.


Kaip galima atsiskaityti už prekes?
 SaleXL išparduotuvėje Verkių g.30B, Vilniuje, galima atsiskaityti grynais pinigais arba banko mokėjimo kortelėmis.

Prekes atvežusiam kurjeriui už prekes galima atsiskaityti tik grynais. Kadangi kurjeris grąžos neduoda, malonėkite turėti tikslią sąskaitos sumą apmokėjimui. Apmokėjimas kurjeriui grynais įmanomas tik jeigu prekės vertė kartu su pristatymo mokesčiu neviršija 600€ (jei prekės (-ių) kaina viršija numatytą ribą, tokiu atveju avansinę dalį sumos galima mokėti pavedimu, o likusią kurjeriui grynais).

Užsakymą taip pat galima apmokėti bankiniu pavedimu. Atkreipkite dėmesį, kad pavedimu apmokėtas prekės galite atsiimti Vilniaus išparduotuvėje Verkių g. 30B tik sulaukę patvirtinimo, kad apmokėjimas užskaitytas  ir laukiame Jūsų atsiimti prekių. Prekės siunčiamos kurjeriu tik po apmokėjimo įskaitymo mūsų sąskaiton.


Ar galima pirkti išsimokėtinai/lizingu?
 Ne, pirkimas išsimokėtinai ar lizingu neįmanomas.


Ar pristatote prekes visoje Lietuvoje ir užsienyje?

Prekes pristatome visoje Lietuvoje. Prekių pristatymas kitose šalyse vykdomas pagal atskirą susitarimą ir apmokėjimą.


Kiek kainuoja prekių pristatymas ir kaip jis apskaičiuojamas?

Pristatymo kaina nėra pilnai ar dalinai įskaičiuota į prekės kainą. Prekių pristatymo kaina išimtinai priklauso nuo užsakomų prekių bendro svorio ir tūrio ir apskaičiuota vadovaujantis galiojančiomis pasirinkto oficialaus kurjerio pakuočių įvertinimo taisyklėmis. Kiekvienos prekės siuntimo kaina paskaičiuota atskirai. Siuntimo kaina perkant 2 ar daugiau prekių nesumuojama. Norėdami sužinoti prekės kaina, įdėkite ją į pirkinių krepšelį internetinėje SaleXL išparduotuvėje. Jeigu norite sutaupyti pristatymo kainą, atsiimkite užsakytą prekę Vilniuje, Verkių g. 30B. Baigiant užsakymą internetu vietoje pristatymo tiesiog pasirinkite atsiėmimą išparduotuvėje ir siuntimo kaina automatiškai nesiskaičiuos.


Ar gali kas nors kitas atsiimti mano užsakymą?

Žinoma, galite apmokėti prekę pavedimu ir atsiusti ką nors ją pasiimti, arba užsakyti mokėjimą grynais ir Jūsų nurodytas asmuo ją apmokės realioje išparduotuvėje atsiėmimo metu. Tik nepamirškite mus informuoti apie tą asmenį ir pateikti jo vardą, pavardę bei kontaktinį telefono numerį.


Ar prekėms yra suteikiama garantija?
 Paprastai nukainuotoms prekėms naudojimo garantijos netaikome. Jos būtent todėl ir parduodamos pigiau, nes importavome jas be gamintojo garantijos. Asmeniškai garantuojame tik prekės komplektaciją (kad turi būti tokia prekė kaip aprašyta). Taip pat taikome garantija nuo užslėpto gamintojo broko, apie kurį nei pirkėjas nei pardavėjas negalėjo žinoti prekės pirkimo-pardavimo metu. Tam tikroms prekėms gamintojo garantija gali būti suteikiama. Visi garantiniai įsipareigojimai yra nurodomi pirkimo dokumentuose (sąskaitose faktūrose ar pirkimo kvituose).


Kodėl IŠ-parduotuvė?

Šiuolaikinis Išparduotuvės prekybos modelis (angl. Outlet) reiškia prekyba naujais prekių ženklo gamykliniais daiktais kurie turi ar tam tikrą nežymų, naudojimą neįtakojantį trūkumą; sudarė gamybos perteklių; nebuvo realizuoti didmenininko numatytu laikotarpių ir pan.  Pirmosios Outlet parduotuvės atsirado JAV dar 1930-iais, labai išplito, persimėtė į Europą ir jau daugelį metų suteikia žmonėms puikią galimybę sutaupyti perkant gerą kokybišką ir originalų daiktą.

Bendradarbiaudami su Vokietijos partneriais ir sukaupę poros metų patirtį „outlet“ srityje nusprendėme pasiūlyti jį išrankiam Lietuvos vartotojui, nes pastebėjome, kad mūsų šalies pirkėjams kainos ir kokybės santykis yra lemiamas: siūlome tik žinomų prekių ženklų, patikimų ir sertifikuotų gamintojų prekės patraukliomis kainomis.


Ar visos SaleXL.lt prekės naujos?

Taip, internetinės SaleXL išparduotuvės prekės naujos. Realioje išparduotuvėje klientų prašymu taip pat prekiaujame naudotais paspirtukais vasaros sezono metu ir naudotomis kalnų slidėmis bei slidinėjimo batais žiemos sezono metu. Puikios būklės naudotas prekes eksponuojame realios išparduotuvės salėje kur klientai gali jas apžiūrėti ir įvertinti.


Ką reiškia prekės būklė kiekvieno prekės aprašymo pradžioje?

Atsižvelgiant į tai, kad prekiaujame ir prekėmis su nekondicine, pažeista pakuote, privalome kruopščiai patikrinti, ar pažeidus pakuotė nebuvo paveikta prekė, todėl besirinkdami prekes Vokietijoje ir pargabenę jas į Lietuvą pradarome kiekvieną įpakavimą ir įsitikiname prekės būkle. Jei prekė turi nors kiek reikšminga trūkumą, ji dar labiau nukainojama ir būtinai pateikiame visą informaciją prekės aprašyme, kad klientai galėtų įvertinti už ką jie moka.

Pagrindinės pasitaikančios būklės:

- nauja su/be etikečių: prekė visiškai nauja, nėra jokių reikšmingų pažeidimų, nebent patikrinimų metu nukrito, o gal net pasimetė etiketės;

- nauja, papildomai nukainota dėl defekto/trūkumo: prekė nauja, tačiau turi toliau aprašytą pažeidimą (gal pakuotės atidarymo metu peiliuku užkabino ir minimaliai prapjovę audinio užvalkalą, gal nežymiai įskilo plastikinio namuko detalė, gal yra gamyklinis stalo dažymo defektas ir pan.)

- nekondicinė/palamdyta/pažeista pakuotė: dėžė ar įpakavimas buvo apdraskytas, įplėštas, įlenktas ar pan; atidarytas patikrinti prekę, papildomai užklijuotas lipnia juosta, daiktų išdėstymas dėžėje gali skirtis nuo gamyklinio.

 - nėra originalios dėžes/įpakavimo: jo aplamai nebuvo, jis pasimetė ar visiškai susiplėšė, bet siusdami įsigytą prekę įdėsime ją į kitą, neoriginalią dėžę (pvz Cybex autokėdutės:  iš gamintojo jos atkeliauja sudėtos po 2vnt į paprastą nespalvotą dėžę, o paskui paskirstymo vietoje/pas prekybininką perdedamos į mažesnes konkrečiai tai spalvai skirtas dėžes. Tad jeigu pažeidžiama didelė dėžė, net 2 Cybex autokėdutes gausime tik supakuotas į gamyklinį celofaną be jokio dėžės. O jei toks celofanas bus įplyšęs, kėdutė gali kiek apdulkėti transportavimo metu.

- ekspozicinė: nors mūsų prekės nedalyvavo prekyboje, pasirinkome šią būklę apibūdinti prekėms, kurios naujos, bet ar su minimalias plastiko patrinimais, ar su dulkelėm, ar maža dėmele.

- yra išparduotuvės ekspozicijoje:  šios prekes yra realios išparduotuvės salėje adresu Verkių 30b, Vilniuje, jas galima apžiūrėti iš karto vietoje be išankstinio susitarimo, nereikia laukti kol atnėšime jas iš sandėlio.

- minimaliai naudota: turim vos keletą naudotų prekių rūšių, jos dažniausiai parduodamos tik realioje parduotuvėje (paspirtukai, lauko žaislai, kalnų slidė ir slidinėjimo batai). Tokie daiktai yra puikios būklės.

 

(sąrašas nėra baigtinis)


Kaip gauti daugiau informacijos apie dominančias prekes?
 Jei Jums nepakanka informacijos pateiktos prekės aprašyme ir nuotraukose,  daugiau informacijos galite gauti paskambinę mums telefonais +370-638-69569 arba +370-652-96666, parašę elektroninį pranešimą info@salexl.lt arba Skype salexl, taip pat užpildę el. paklausimo formą mūsų tinklapyje. Greito paklausimo langelis yra kiekvienos prekės puslapyje.