Apie mus

Mes buvom vaikai, mes esam tėvai. Ir norime, kaip ir Jus, pateikti savo vaikams geriausią ir smagiausią. Juolab su XL dydžio nuolaida! Tegul vaikai naudojasi kokybiškomis prekėmis! Mes irgi, nes siūlome prekių ne tik vaikams, bet ir visai šeimai. Šeimai, kuri mėgsta būti kartu, sportuoti, keliauti ir džiaugtis gyvenimu. Tikimės, kad Jus sudomins mūsų prekių kategorijų pasiūla, o mes stengsimės pasiūlyti vis ką nors naujo ir įdomaus.

Mūsų importuojamos prekės atkeliauja tiesiai iš kelių europinių elektroninės prekybos logistikos sandėlių Vokietijoje, todėl dažniausiai jos yra pagamintos Vokietijoje arba skirtos būtent Vokiečių rinkai, kas savaime yra labai gerai, nes vokiečių vartotojų teisių apsaugos reikalavimai yra nepaprastai aukšti ir prekių kokybė atitinka. Be to, Vokietijos įstatymai labai griežtai reglamentuoja prekių saugumo klausimus, todėl visos prekės dažniausiai turi ir lietuviams puikiai žinomą ir patikimą europinį TUV/GS kokybės sertifikatą.

SaleXL.lt parduodamos prekės faktiškai yra Vilniaus miesto išparduotuvėje ar sandėlyje kur Jūs visada galite jas pasiimti tą pačią dieną. Užsisakius iki 12 val, į kitus miestus kurjeris pristatys prekes jau kita darbo dieną*! Paliekam sau teise reklamuoti ir prekes, kurios jau pakeliui iš Vokietijos ir bus Vilniuje kelių dienų laikotarpiu, kad Jus galėtumėte jomis domėtis ir net rezervuoti.

Siūlome kokybiškas Outlet, Overstock, Retouring ir kartais ekspozicines prekes, taip pat prekes pakuotėse, pažeistose sandėliavimo ar transportavimo metu. Bet mes parduodame ne DĖŽĘ, o DAIKTĄ. Daiktą tvarkingą ir kokybišką žymiai pigiau. Kartais jis turi nežymių, pavadinkim juos „ekspoziciniais“, trūkumų. Mums tinka, jei tinka ir Jums, malonu kad tapote SaleXL klientais!

SaleXL vadybininkai pakartotinai patikrina kiekvieną prekę, pasiekusią Vilniaus sandėlį, todėl Jūs visada perskaitysite jos sąžiningą aprašymą. Prekėms taikoma komplektacijos garantija, tačiau netaikoma gamintojo, naudojimo ir 14 d. grąžinimo garantija dėl spalvos, formos ir tt. Prekių kaina yra atitinkamai mažesnė ir dažnai nuolaida siekia 30% vidutinės rinkos kainos jei ne daugiau. Jei prekė turi tam tikrų transportavimo defektų ar kitų trūkumų, visi jie pateikti prekės aprašyme.

Kadangi daugybę prekių išbandėme asmeniškai, mielai laukiame Jūsų net pačių netikėčiausių klausimų visais nurodytais kontaktais, nes kartais ir mūsų subjektyvi, bet gyva patirtis gali padėti Jums apsispręsti ir pasirinkti tinkamiausią prekę. Pagarbiai gerų pirkinių linki maža, bet patikima

SaleXL.lt komanda