Pristatymas

Užsakydamas Prekes SALEXL Pirkėjas gali pasirinkti mokamą Prekių pristatymą kurjeriu arba nemokamai atsiimti Prekes asmeniškai (taip pat per savo atstovą) Vilniaus sandėlyje pagal susitarimą.

Prekių pristatymo kainos nurodomos eurais su PVM. 

Prekių pristatymo kaina nėra įskaičiuota į Prekės kainą. Pristatymo kainą yra matoma kiekviename Prekių krepšelyje ir užsakymo pabaigoje Pirkėjas gali pasirinkti, ar atsiimti Prekę asmeniškai sutaupant pristatymo mokestį, arba įsigyti Prekę su siuntimu. Pristatymo kaina automatiškai prisideda įdėjus Prekę į pirkinių krepšelį, tačiau nesirenkant pristatymo paslaugos ji bus anuliuota. Prekių pristatymo kainos nesumuojamos, t.y. įsigyjant pvz. du didelius lauko namukus ir vieną autokėdutę Pirkėjas mokės už kiekvieno jų pristatymą atskirai, ir kiekviena Prekė paprastai keliauja savo nuosavoje dėžėje. 

Pirkėjas nepriėmęs siuntos dėl savo kaltės privalo per 1 d.d. apmokėti pakartotinio siuntimo kainą pagal pateiktą sąskaitą-faktūrą.

Prekių pristatymą vykdo kurjerių tarnyba. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 17 (rajonuose iki 18 val). Papildoma pristatymo informacija yra siunčiama Pirkėjo nurodytu tel numeriu. Pardavėjas negali reguliuoti pristatymo laiko ir kurjeris veža Prekes pagal savo veiklos maršrutą, todėl negali atvažiuoti Jūsų adresu anksčiau ar vėliau, tik tuo momentu, kaip iš anksto suplanuojamas jo maršrutas. Dėl to būtina gerai apgalvoti kurią darbo dieną yra galimybė priimti užsakymą.

 

<meta name="verify-paysera" content="a03a967c110b6f07d01fee25a73e512d">

http://www.salexl.lt/paysera_a03a967c110b6f07d01fee25a73e512d.html